top of page

Erzurum İl Gıda Tarım Hayvancılık Müdürlüğü ISI24'ü tercih etti.

24/11/2020

Erzurum İl Gıda Tarım Hayvancılık Müdürlüğü ISI24'ü tercih etti...

Erzurum İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü laboratuvar ve birimlerindeki ürünlerin sıcaklık ve nem kontrolü ISI24 ile takip edilmeye başlanmıştır.Tüm kullanıcılar kendi birimlerinde sorumlu oldukları Soğuk Depo veya dolaplarındaki ürünlerin sıcaklık kontrolünü İnternet üzerinden görebilmekte sıkıntılı bir durum oluştuğunda SMS ve Sesli Arama (IVR) vasıtası ile uyarılmaktadırlar. Böylece kurum içindeki ürünlerin takibi sağlanmış ve soğuk zincir takibinde güvence altına alınmıştır.

British American Tobacco ISI24'ü tercih etti.

30/10/2020

British American Tobacco ISI24'ü tercih etti...

Dünyanın en büyük tütün şirketlerinden biri olan British American Tobacco'nun Türkiye depolarındaki tüm malzemelerin sıcaklık ve nem kontrolleri bugün itibari ile ISI24 ile sağlanmaktadır.

Ülkemizin önemli kuruluşlarından biri olan British American Tobacco Türkiye ile çalışıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. ISI24 ülkemizin önemli kuruluşlarında olmaya devam edecek.

ISI24 Mobil Uygulamaları Devrede...

27/02/2020

ISI24 Mobil Uygulamaları Devrede...

ISI24 kullanıcılarının sistemlerine kolay bir şekilde ulaşması ve takibin rahatlıkla yapılabilmesi için tasarlanan mobil uygulamalarımız devreye alınmıştır. İos ve Android kullanıcıları "ISI24" Apple Store ve Google Play'de arama yaptıklarında uygulamamıza ulaşabilirler...

İos Uygulama: https://apps.apple.com/app/id1500590146 

Android Uygulama: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dorukanbt.isi24 

Ankara Şehir Hastanesi ISI24'ü tercih etti.

25/08/2019

Ankara Şehir Hastanesi ISI24'ü tercih etti...

Siemens Healthineers 'ın işletimini yaptığı Ankara Şehir Hastanesi Laboratuvarlarında ve depolarındaki  kit ve tıbbi malzemelerin sıcaklık ve nem kontrolleri bugün itibari ile ISI24 ile sağlanmaktadır.

Ülkemizin en büyük ve Avrupa'nın 3.büyük sağlık tesislerinden olan bu hastanede çalışıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. ISI24 ülkemizin önemli kuruluşlarında olmaya devam edecek...

Türkiye'nin İlk Faz1 Kanser Araştırma Merkezi

26/06/2019

Faz1 Kanser Araştırma Merkezi ISI24'ü tercih etti...

 

Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde Ankara’da faaliyet gösterecek Türkiye'nin ilk "Faz 1 Kanser Klinik Araştırma Merkezi", standart tedavi ile sonuç alınamayan kanser hastalarının yeni ilaçlara erişimine imkan verecek ve tüm aşı/ilaçlar ISI24 güvencesinde olacak.

Klinik Araştırma Merkezi Açılış

Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü

28/02/2019

Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü sıcaklık takip formlarının her ay e-mail ile gönderilmesini istedi.
 

Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü, Çanakkale Eczacı Odası'na bir yazı göndererek, ortam sıcaklık nem formu ile buzdolabı sıcaklık formlarının bu aydan itibaren 2 adrese e-posta olarak gönderilmesini istedi.

Formlar fotoğraf veya .pdf formlarında gönderilebilecek.

Çanakkale Eczacı Odası'na gönderilen yazıda;

"2018 yılı Eylül ayına ait ortam sıcaklık nem formu ile buzdolabı sıcaklık formunun 03.Ekim.2018 tarihine kadar;

canakkale.ies@saglik.gov.tr ve ckalebulasici@gmail.com adreslerine (iki adrese birden) e-posta ile gönderilmesi; 

e-posta ekinde formların fotoğraf veya pdf formatında (net okunabilir çözünürlükte gönderilebileceği, takip eden aylarda da benzer şekilde her ayın 3'üne kadar önceki aya ait formların e-postayla gönderilmesi konusunda eczanelere duyuru yapılması hususunda;

Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim." denildi.

Sağlık Müdürlüğü'nün yazısı için tıklayınız

Kaynak için tıklayınız

Kayseri Şehir Hastanesi ISI24'ü tercih etti.

13/02/2019

Kayseri Şehir Hastanesi ISI24'ü tercih etti...

 

Kayseri Şehir Hastanesi Eczane birimi sıcaklık ve nem kontrolleri ISI24 ile sağlanmaktadır.Ülkemizin önemli sağlık tesislerinden olan bu hastanede çalışıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. ISI24 ülkemizin önemli kuruluşlarında olmaya devam edecek...

Eczacılar ve Eczaneler Hakkında Yönetmelikte Değişiklik (31 Aralık 2018)

31/12/2018

Eczacılar ve Eczaneler Hakkında Yönetmelikte Değişiklik (31 Aralık 2018)

Eczacılar ve Eczaneler Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik 31 Aralık 2018 Tarihli ve 30642 Sayılı Resmî Gazete - 4. Mükerrer'de yayınlandı.

12/4/2014 tarihli ve 28970 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Eczacılar ve Eczaneler Hakkında Yönetmeliğin 20 nci maddesinin yedinci fıkrası ''Özel saklama koşulu gerektiren veya soğuk zincire tâbi ilaçların; saklama koşullarına uygun olarak eczaneye kabul edilmesi, saklanması ve aynı şartlara uygun olarak hastalara sunulması gerekir. Ayrıca soğuk zincir ilaçların konulması için buzdolabı bulundurulur. Buzdolabı ve eczane içi sıcaklık nem takibinin sağlanması için kayıtların düzenli tutulması kritik durumlarda uyarı verecek erken uyarı sisteminin ve geriye dönük hafıza kaydı bulunan termometrenin bulunması ve eczanede bulunması gereken tüm cihazların düzenli aralıklarla muayenelerinin/kalibrasyonlarının yapılması gerekir.” şeklinde değiştirilmiştir.

Aynı Yönetmeliğin geçici 4 üncü maddesi ''20 nci maddenin yedinci fıkrasında yer alan “kritik durumlarda uyarı verecek erken uyarı sisteminin ve geriye dönük hafıza kaydı bulunan termometrenin bulunması” yükümlülüğü yeni açılan ve nakil olan eczaneler tarafından bu hükmün yürürlüğe girdiği tarihten itibaren, faaliyette bulunan eczaneler tarafından en geç 30/6/2019 tarihine kadar yerine getirilir. 25 inci maddenin ikinci fıkrasında yer alan  “özellikleri Türk Eczacıları Birliği tarafından standardize edilmiş ışıklı veya ışıksız levha konulur” yükümlülüğü yeni açılan ve nakil olan serbest eczaneler tarafından bu hükmün yürürlüğe girdiği tarihten itibaren, faaliyette bulunan serbest eczaneler tarafından en geç 30/6/2019 tarihine kadar yerine getirilir.” şeklinde değiştirilmiştir. 

Elazığ Eczacı Odası...

29/11/2018

Eczacı odaları anlaşmalarımız devam ediyor...

Türkiye'nin en önemli eczacı odaları ISI24'ü tercih etmeye devam ediyor.İstanbul,Konya,Aksaray-Kırşehir Eczacı odalarından sonra Elazığ Eczacı odası da ISI24'ü tercih etti. Oda yönetimine bize olan güvenleri için teşekkür ediyoruz.
http://elazigeczaciodasi.org.tr/ 

Eskişehir Şehir Hastanesi ISI24'ü tercih etti.

26/10/2018

Eskişehir Şehir Hastanesi ISI24'ü tercih etti...

 

Açılışı bugün (27.10.2018) yapılacak olan Eskişehir Şehir Hastanesi Laboratuvarlarında ve depolarındaki  kit ve tıbbi malzemelerin sıcaklık ve nem kontrolleri ISI24 ile sağlanmaktadır.Ülkemizin önemli sağlık tesislerinden olan bu hastanede çalışıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. ISI24 ülkemizin önemli kuruluşlarında olmaya devam edecek...

Bolu İl Gıda Tarım Hayvancılık Müdürlüğü ISI24'ü tercih etti.

01/05/2018

Bolu İl Gıda Tarım Hayvancılık Müdürlüğü ISI24'ü tercih etti...

Bolu İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü laboratuvar ve birimlerindeki ürünlerin sıcaklık ve nem kontrolü ISI24 ile takip edilmeye başlanmıştır.Tüm kullanıcılar kendi birimlerinde sorumlu oldukları Soğuk Depo veya dolaplarındaki ürünlerin sıcaklık kontrolünü İnternet üzerinden görebilmekte sıkıntılı bir durum oluştuğunda SMS ve Sesli Arama (IVR) vasıtası ile uyarılmaktadırlar. Böylece kurum içindeki ürünlerin takibi sağlanmış ve soğuk zincir takibinde güvence altına alınmıştır.

21/06/2018

Donanım Haber ISI24 İnceleme...

Donanım haber ekibine sistemimize göstermiş oldukları ilgi için teşekkür ediyoruz.

https://www.donanimhaber.com/iSi-24-Sicaklik-ve-Nem-Takip-Sistemi-100440

Samsun İl Sağlık Müdürlüğü ISI24'ü tercih etti.

01/05/2018

Samsun İl Sağlık Müdürlüğü ISI24'ü tercih etti...

 

Samsun İl Sağlık Mürürlüğündeki laboratuvar ve birimlerindeki ürünlerin sıcaklık ve nem kontrolü ISI24 ile takip edilmeye başlanmıştır.Tüm kullanıcılar kendi birimlerinde sorumlu oldukları Soğuk Depo veya dolaplarındaki ürünlerin sıcaklık kontrolünü İnternet üzerinden görebilmekte sıkıntılı bir durum oluştuğunda SMS ve Sesli Arama (IVR) vasıtası ile uyarılmaktadırlar. Böylece kurum içindeki ürünlerin ürünlerin takibi sağlanmış,ürünler soğuk zincir takibinde güvence altına alınmıştır.

04/02/2018

Shiftdelete.net ISI24 İnceleme...

Shiftdelete.net ekibine sistemimize göstermiş oldukları ilgi için teşekkür ediyoruz.

https://shiftdelete.net/dorukan-isi-24-sicaklik-takip-sistemi-inceleme 

 

Türkiye Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü ISI24'ü tercih etti.

12/12/2017

Türkiye Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü ISI24'ü tercih etti...

 

Türkiye Halk Sağlığı Genel Mürürlüğündeki laboratuvar ve birimlerindeki ürünlerin sıcaklık ve nem kontrolü ISI24 ile takip edilmeye başlanmıştır.Tüm kullanıcılar kendi birimlerinde sorumlu oldukları Soğuk Depo veya dolaplarındaki ürünlerin sıcaklık kontrolünü İnternet üzerinden görebilmekte sıkıntılı bir durum oluştuğunda SMS ve Sesli Arama (IVR) vasıtası ile uyarılmaktadırlar. Böylece kurum içindeki ürünlerin ürünlerin takibi sağlanmış,ürünler soğuk zincir takibinde güvence altına alınmıştır.

ŞAP Enstitüsü ISI24'ü tercih etti.

31/03/2017

Şap Enstitüsü ISI24'ü tercih etti...

 

Şap Enstitüsüne bağlı tüm laboratuvar ve birimlerindeki ürünlerin sıcaklık ve nem kontrolü ISI24 ile takip edilmeye başlanmıştır.Tüm kullanıcılar kendi birimlerinde sorumlu oldukları Soğuk Depo veya dolaplarındaki ürünlerin sıcaklık kontrolünü İnternet üzerinden görebilmekte sıkıntılı bir durum oluştuğunda SMS ve Sesli Arama (IVR) vasıtası ile uyarılmaktadırlar. Böylece kurum içindeki ürünlerin ürünlerin takibi sağlanmış,ürünler soğuk zincir takibinde güvence altına alınmıştır.

Eczaneler için yeni yönetmelik...

31/12/2016

Eczaneler için yeni yönetmelik geçişinde son günler...

 

12.04.2014 tarihli resmi gazetede yayınlanan Eczacılar ve Eczaneler Hakkında Yönetmeliğin 20.madde 7.bendi " Eczanede bulunması gereken buzdolabı ve eczane içi sıcaklık nem takibinin sağlanması için kayıtların düzenli tutulması,kritik durumlarda uyarı verecek erken uyarı sisteminin ve geriye dönük hafıza kaydı bulunan termometrenin bulunması ve eczanede bulunması gereken tüm cihazların düzenli aralıklarla kalibrasyonlarının yapılması gerekir" olarak belirlenmiştir.
 

Yönetmelik gereği bu standartları sağlayan (erken uyarı veren, sms gönderebilen,rapor alınabilen) ısı nem cihazlarının tüm eczanelerde bulundurulması zorunlu hale gelmiştir.
 

Son düzenleme ile 12.04.2017 tarihine ertelenen geçiş için artık son günler.

E-ticaret platformumuz yayında...

09/01/2017

E-ticaret platformumuz yayında...

ISI24 marka Isı/Nem Takip cihazlarımızın internet ortamında satışını sağlayan e-ticaret platformumuz www.eczaneisitakip.net yayına alınmıştır. Değerli eczacılarımız bu sistem üzerinden kolaylıkla istemiş oldukları ürünleri sipariş edebilmekteler ve sipariş ettikleri ürünlerin sevk,kurulum tarih bilgilerini mail ortamında takibini yapabilmektedirler.Ayrıca sistem bir çok kredi kartına 9 taksite kadar alım imkanı sağlamaktadır.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
 

www.eczaneisitakip.net

Operatör anlaşmaları...

30/01/2017

Kurumumuz operatör anlaşmalarını tamamladı...

DoruKan Bilgi Teknolojileri mevcut 3 operatörle ( Vodafone,Turkcell,TürkTelekom ) de kurumsal anlaşmalarını tamamlamıştır.Artık herhangi birini seçmekte özgürsünüz..
 

Konya Eczacı Odası...

01/02/2017

Eczacı odaları anlaşmalarımız devam ediyor...

Türkiye'nin en önemli eczacı odaları ISI24'ü tercih etmeye devam ediyor.İstanbul Eczacı Odası'ndan sonra Konya Eczacı Odası'da ISI24'ü tercih etti.
 

Please reload

bottom of page